Potrzebujesz Dobrze trafiłeś.

Budowa stron internetowych

Skuteczny biznes wymaga skutecznych rozwiązań WWW

Jeśli potrzebujesz strony która będzie wspierała Twój biznes to jesteś we właściwym miejscu.

Strona internetowa to Twoje centrum marketingu internetowego dlatego warto zadbać żeby wszystkie aspekty z nią związane były dopracowane w 100%!

OFERTA

Wizytówka

Proste strony internetowe zawierające podstawowe informacje o działalności.

Landing Page

Atrakcyjne i przejrzyste strony informacyjne, składajcie się wyłącznie z jednej strony głównej.

Strona firmowa

Oferuje atrakcyjny wygląd oraz duże możliwości dalszej rozbudowy dla małych i średnich firm.

Strona wizerunkowa

Nastawiona na atrakcyjną prezentację usługi lub produktu. Dedykowane grafiki i filmy zapewniają niezwykły wygląd.

Serwis

Bardzo rozbudowane strony zawierające wiele modułów oraz bardzo dużo podstron. Oferta obejmuje bazy wiedzy, sklepy internetowe, blogi.

PORTFOLIO STRON WWW

https://autoodnowa.com.pl/
https://bnn.com.pl/
https://dolcevito.pl/
https://motel-orzechowka.pl/
https://przekladniekierownicze.eu
https://fasterbike.pl
https://truck-blue.com/sklep/
https://drzwitex.glogow.pl
https://reklamaobra.pl
https://truck-blue.com
https://www.atopolska.com
https://ireland-cycling-bike.com
https://www.miotla.com.pl
https://fotonex.co.uk/shop/
https://www.walczosiebie.eu
https://pracownia-stolarska.glogow.pl

Ile kosztuje strona Internetowa?

Bardzo ciężko jest jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie, ponieważ koszt budowy strony Internetowej zależy od kilkunastu czynników. Najważniejszymi czynnikami wydają się być przede wszystkim stopień rozbudowania strony ale również optymalizacja treści na stronie www, wybór systemu CMS czy przykładowo tworzenie dedykowanych grafik na swoją stronę. Przez ilość zmiennych ceny stron Internetowych mogą być bardzo mocno zróżnicowane.

Jeśli jesteś osobą która na dzień nie ma styczności z tego typu projektami, musisz pamiętać, że jest wiele czynników których nie widać od strony użytkownika a są szczególnie ważne dla funkcjonowania strony www. Jednym z takich czynników jest hosting, czyli miejsce gdzie fizycznie znajdują się pliki naszej strony. Oferta hostingowa na polskim rynku jest ogromna a sam wybór hostingu jest niezwykle ważny w zależności od typu serwisu który tworzymy. Przykładowo do dużej strony www, na której dodatkowo prowadzony jest firmowy będziemy potrzebowali szybkiego hostingu. Dla strony wizytówki małej firmy możemy zrezygnować z szybkiego hostingu ponieważ lokalne biznesy z założenia generują mniejszy ruch dzięki czemu koszt budowy witryny internetowej będzie niższy. Ważne też jest żeby mieć możliwości rozwinięcia hostingu w przyszłości ponieważ wraz z rozwojem biznesu bardzo często zmienia się też nasza strona Internetowa.

Projekt strony Internetowej zawsze zaczynamy od rozmowy w której staramy się w jak najlepszy sposób określić potrzeby klienta oraz faktyczną funkcję jaką strona firmowa musi spełniać. Dzięki temu otrzymujesz produkt, który faktycznie pomaga Twojemu biznesowi. I mimo że czasami można założyć stronę Internetową za darmo w większości przypadków warto wybrać specjalistę który nie tylko wykona tą pracę za Ciebie, ale również będzie Twoim doradcom aby strona generowała jak najlepsze wyniki dla Twojego biznesu.

Co to jest CMS?

Skrót z języka angielskiego „content management system” w skrócie CMS czyli system zarządzania treścią strony internetowej. Taki system w zależności od konkretnego rozwiązania pozwala na wprowadzanie treści na stronę w bardzo prosty sposób nawet przez osoby nietechniczne. W wielu przypadkach pozwala też na zmianę efektów wizualnych na stronie w łatwy i szybki sposób. Najbardziej popularnym system zarządzania treścią jest WordPress, system w podstawowej funkcjonalności jest w pełni darmowy i można dzięki niemu tworzyć atrakcyjne strony Internetowe.

Istnieją również systemy CMS do zarządzania treścią sklepu Internetowego takie jak Prestashop czy Woocomerce. Są to rozwiązania które pozwalają prezentować produkty na stronie www oraz pomagają w bardzo wielu kwestiach związanych z obsługą zamówień czy zarządzaniem wysyłkami. Dzięki takim rozwiązaniom dla sklepu Internetowego platforma nie musi być droga a może w elegancki sposób przedstawiać naszą ofertę w Internecie. Wielu dostawców usług takich jak usługi kurierskie czy przelewy on-line przygotowali gotowe rozwiązania pozwalające zintegrować nasz system sprzedaży z system zewnętrzny. Dzięki takim integracjom zwiększamy możliwości z zyskiem dla nas i naszych klientów. 

Na czym polega budowa stron Internetowych?

Całość procesu zaczynamy od spotkania i ustalenia konkretnych wymagań, analizy pomysłów, oraz wybraniu najbardziej odpowiednich rozwiązań technicznych Nowoczesne strony internetowe muszą być dopasowane zarówno do urządzeń mobilnych jak również do komputerów stacjonarnych czy tabletów. Na następnym etapie zostaje stworzone demo strony które zostaje przesłane do akceptacji, ma ono pokazywać jakie są realne możliwości systemów których używamy oraz pozwala klientowi zobaczyć „na żywo” planowaną przez nas realizację. Jeśli klient zna pełne możliwości i akceptuje wszystkie koszty związane z realizacją przechodzimy do etapu budowy. Jedną z rzeczy którą staram się wyróżnić jest dostęp do projektu przez klienta podczas całości jego tworzenia. Dzięki czemu wraz z klientem możemy szybko reagować na pojawiąjące się potrzeby oraz zmianę lub modyfikację pomysłów.

Kolejnym etapem realizacji jest wybranie lub stworzenie grafik do projektu. Każda strona potrzebuje odpowiedniej oprawy graficznej żeby przyciągnąć uwagę grupy docelowej do której jest kierowana. Aktualne trendy w projektowaniu stron internetowych stawiają raczej na minimalizm, natomiast wiele zależy od branży i grupy docelowej do której kierujemy naszą witrynę www.

Podczas budowy e-sklepu internetowego lub strony bardzo ważna sprawą jest również dobranie odpowiedniej domeny oraz serwera. Domena jest unikalną nazwą strony www w Internecie. Domena składa się z głównej nazwy oraz rozszerzenia – .com, .pl i wiele innych. Dobrą praktyką jest wybieranie nazwy mocno związanej z naszą marką bądź profilem prowadzonej działalności. Domena powinna też być łatwa do zapamiętania przez naszych potencjalnych klientów oraz zapadać w ich pamięć. Jeśli chodzi o wybór serwera to powinniśmy zwrócić uwagę na kilka parametrów takich jak gwarantowany czas nieprzerwanej pracy, możliwość tworzenia kopi zapasowych, czy możliwości w zakresie zabezpieczenia strony certyfikatami SSL.

 

 

Zapewniam

Google Analytics

Narzędzie służące do analizy ruchu na naszej stronie internetowej, dzięki niemu będziesz wiedział jakie podstrony najczęściej odwiedzają użytkownicy oraz jakim zainteresowaniem cieszy się Twoja witryna internetowa.

Google Search Console

Narzędzie służące do analizy wyszukiwania naszej strony w wyszukiwarce Google. Dzięki temu wiesz na jakie hasła Twoja strona wyświetla się w wyszukiwarce oraz jakie jest nią zainteresowanie na konkretne ogony zapytań.

Google Moja Firma

Google moja firma to darmowa usługa która pozwoli Ci na wyświetlanie Twojej firmy na mapach Google i innych usługach. Szczególnie ważne jeżeli Twój biznes ma charakter lokalny. W ramach prac utworzę dla Ciebie taką wizytówkę.

Domena, hosting

Zapewniam szybki i nowoczesny serwer, dzięki któremu strona będzie ładowana bez problemów. Pomogę Ci wybrać i zrejestrować domenę tak żeby pasowała do Twojego biznesu i dobrze pozycjonowała się w wyszukiwarkach.

Poczta

Serwer pozwoli także na utworzenie i samodzielne zarządzanie kontami mailowymi w wybranej przez Państwa domenie. Dzięki czemu będziemy mogli utworzyć adresy imie@twojadomena.pl, które wyglądają profesjonalnie.

SLL

Instalacja certyfikatu do Twojej strony internetowej pozwoli na zabezpieczenie połączenia dzięki czemu Twoja strona nie tylko staje się bezpieczniejsza ale również lepiej pozycjonuje się w przeglądarkach co jest kluczowym elementem marketingu w sieci.

Teksty zapleczowe

Zapewniam profesjonalne teksty na stronę które tworzone są przez copywritera z pasją i doświadczeniem dzięki czemu nasi potencjalni klienci z chęcią konsumują treści a poziom SEO jest na wysokim poziomie.

Grafiki

Zapewniam dedykowane grafiki oraz wykonanie takich elementów jak logo oraz elementy brandingu dzięki czemu Państwa firma będzie prezentowała się w sposób profesjonalny i nowoczesny w cyfrowej przestrzeni.

Google Ads

Kampanie reklamowe w sieci wyszukiwania Google pozwalają nam natychmiastowo pokazać naszą stroną klientom zainteresowanym konkretnym hasłem w wyszukiwarce. Jest to szybki sposób połączenia naszej witryny z klientem.

Pełne wsparcie po wykonaniu strony